Tylko w hurtowniach Makro – marka Fine Food

Napisane przez dnia 2013/06/04 w Artykuły spożywcze | Brak komentarzy

Tylko w hurtowniach Makro – marka Fine Food

Makro Cash and Carry oferuje asortyment wielu znanych producentów zagranicznych i polskich. Ale oferta tej wielobranżowej hurtowni to również marki, na które sieć ma wyłączność, które są dostępne tylko w halach Makro. Doskonałym przykładem jest marka Fine Food, w ramach której dostępne są cztery grupy asortymentowe: Fien Food, Fine Food bio, Fine Food Finestro oraz kosmetyki i wyroby chemiczne – Fine Dreaming.Marka Fine Food w sieci Makro…

Marka Fine Food w sieci Makro Cash and Carry to kilkaset pozycji asortymentowych, produktów które spełnią oczekiwania bardzo różnych nabywców. Aby zapewnić jak najlepszą jakość, bogaty wybór i szeroki wachlarz cen Makro współpracuje z największymi producentami, znanych i cenionych za wysoki poziom oferty. W ramach asortymentu Fine Food klienci znajdą zarówno nabiał, wędliny, jak również słodycze, napoje, konserwy, mrożonki oraz artykuły chemiczne i kosmetyki.

Fine food to podstawowa oferta artykułów spożywczych, która łączy jakość i atrakcyjna cenę. W asortymencie Fine Food Bio klienci znajdą szeroki wybór artykułów, które pochodzą tylko z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Dla szczególnie wymagających klientów idealna będzie oferta sygnowana Fine Food Finestro. Są to produkty z najwyższej półki, doskonałe słodycze, kawy, które nie ustepują dużo droższym propozycjom dostępnym na rynku.

Tylko w hurtowniach Makro – marka Fine Food – galeria

fine food

Foto: sklepkratka.pl

fine food

Foto: 0.tqn.com

Asortyment kosmetyków dla całej rodziny oraz artykuły chemiczne to produkty z logo Fine Dreaming. Marka Fine Food i Fine Dreaming jest odpowiedzią na oczekiwania wszystkich potencjalnych klientów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>