Zdrowy sok owocowy w codziennej diecie

Napisane przez dnia 2013/08/15 w Artykuły spożywcze | Brak komentarzy

Zdrowy sok owocowy w codziennej diecie

Owoce to jeden z najzdrowszych i najsmaczniejszych składników, którego zdecydowanie nie powinno zabraknąć w naszej diecie. Zaleca się spożywanie różnych owoców 2-3 razy dziennie. W zależności od preferencji i posiłku może być to zarówno czerwone, chrupiące jabłko, soczyste nektarynki, jak również zdrowy sok owocowy, który smakuje, jest pożywny i gasi pragnienie.Dla wielu osób najlepszy początek…

sok owocowy

Foto: panoramafirm.pl

Dla wielu osób najlepszy początek dnia to właśnie szklanka soku owocowego, np. z grapefruita czy pomarańczy. Może być to zarówno sok świeżo wyciskany, jak również dobrej jakości sok owocowy z kartonu albo butelki. Zdrowe owoce to zarówno smak, jak i wartości odżywcze.

sok

Foto: ekotarg.pl

Można nimi zastępować kaloryczne desery, spożywać na wiele sposobów i posiłków. Warto również postawić na dobry sok owocowy. Szczególnie, że nawet jeśli nie chce nam się codziennie wyciskać świeżych owoców, oferta dostępna w sklepach zaspokoi oczekiwania wszystkich amatorów owoców. Oczywiście kupując sok owocowy w sklepach wybieramy taki, w którym nie ma cukru, substancji słodzących, sztucznych barwników, dodatków smakowych czy konserwantów.

Na pewno warto zainteresować się ofertą…

Na pewno warto zainteresować się ofertą produktów ekologicznych, w której znajdziemy naprawdę naturalny i zdrowy sok owocowy z jabłek, pomarańczy, wiśni, grapefruitów itd. Również dzieci powinny jeść zdrowe owoce albo pić soczki. Jednym z pierwszych produktów jaki pojawia się w diecie niemowlęcia jest właśnie odpowiedni sok owocowy, najczęściej z jabłka. Może być to świeży sok albo w butelce przeznaczony specjalnie dla niemowląt.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>